Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Star Trek: czy serial o Sekcji 31 powstanie?

W mediach pojawiły się nowe doniesienia o planowanym spin-offie „Star Trek: Discovery” skupiającego się na działaniach tajemniczej Sekcji 31.

W „Star Trek: Discovery” poznaliśmy postać Philippy Georgiou (Michelle Yeoh), która to właśnie ma być główną bohaterką niezatytułowanego jeszcze spin-offu. Projekt ma skupiać się na działalności tajnej organizacji znanej pod nazwą Sekcja 31, która w swoich działaniach stosuje kontrowersyjne metody, niepochwalane przez Gwiezdną Flotę.

W rozmowie z serwisem Variety producent Alex Kurtzman i Julie McNamara, wiceprezes CBS All Acces, zdradzili, że projekt nadal jest rozwijany – wciąż prowadzone są rozmowy. W najbliższym czasie nie otrzymamy jednak żadnych konkretów, ponieważ stacja zaangażowała się już w kilka innych projektów z franczyzy „Star Trek” i nie chce przesycić fanów tematyką.
McNamara poinformowała, że w planach stacji znalazła się produkcja ze świata „Star Treka”, która będzie dostępna na platformie Paramount +. Jednak nie jest wykluczone, że spin-off o Sekcji 31 powstanie – jednak w późniejszym okresie.