Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Star Wars: Ahsoka | Hayden Christensen dołączył do obsady

W serialu „Star Wars: Ahsoka”, który powstaje dla serwisu Disney+ zobaczymy Haydena Christensena. Aktor ponownie sportretuje Anakina Skywalkera alias Dartha Vadera.

Prace na planie nowego serialu z uniwersum „Gwiezdnych Wojen” maja rozpocząć się w przyszłym roku. Scenariusz „Star Wars: Ahsoka” rozpisał Dave Filoni, który pełni zarazem funkcję współproducenta. W tytułową rolę wcieli się Rosario Dawson, którą jako Ahsokę mogliśmy oglądać w 2. sezonie „The Mandalorian”.

Ahsoka była padawanem Anakina Skywalkera, ale po tym jak jej mistrz zwrócił się ku ciemnej stronie mocy, bohaterka wybrała własną ścieżkę. Akcja serialu będzie rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach ukazanych w „Powrocie Jedi”, więc możliwe, że Anakin pojawi się w retrospekcjach lub jako duch mocy. Szczegóły fabularne, podobnie jak data premiery „Star Wars: Ahsoka” nie są zane.

Christensen sportretował Anakina Skywalkera w filmach „Atak klonów” i „Zemsta Sithów”. Aktora zobaczymy też w innym serialu z uniwersum, „Obi-Wan Kenobi”, którego premiera w 2022 roku.