Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Star Wars: Ahsoka | Rola Sabine Wren obsadzona

Disney+ ogłosił, że w „Star Wars: Ahsoka” Sabine Wren zagra aktorka Natasha Liu Bordizzo („Kiedy nikt nie patrzy”). Będzie towarzyszyć na ekranie Rosario Dawson, która sportretuje tytułową bohaterkę.

Szczegóły fabularne „Star Wars: Ahsoka” są trzymane w tajemnicy, jednak obecność Sabine Wren w serialu nie jest zaskoczeniem dla fanów uniwersum. Wren poznaliśmy jako członkinię Załogi Ducha w „Star Wars: Rebelianci”. Teraz tę postać sportretuje Natasha Liu Bordizzo.

„Star Wars: Ahsoka” będzie spin-offem „The Mandalorian”. To właśnie tam w 2. sezonie Rosario Dawson zadebiutowała jako Ahsoka Tano, a niedługo później ogłoszono, że postać dostaje solowy serial. Obok Dawson i Liu Bordizzo w obsadzie serialu mamy zobaczyć też Haydena Christensena, który ponownie wcieli się w Anakina Skywalkera. Prace na planie „Star Wars: Ahsoka” mają ruszyć w marcu 2022 roku.

Scenarzystą i współproducentem „Star Wars: Ahsoka” został Dave Filoni, związany z uniwersum Gwiezdnych wojen od serialu „Gwiezdne wojny: Wojny klonów”. Na stanowisku producenta znalazł się też Jon Favreau, showrunner „The Mandalorian”.