Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Star Wars: The Acolyte | Poznamy Ciemną Stronę Mocy

Gwiazda „Squid Game”, Lee Jung-Jae, odwiedzi odległą galaktykę! Aktor dostał angaż do głównej roli męskiej w nadchodzącym serialu ze świata „Star Wars” zatytułowanym „The Acolyte”. Co jeszcze wiemy o produkcji?

Lee Jung-Jae dołączył do Amandli Stenberg („Bodies Bodies Bodies”) oraz Jodie Turner-Smith („Yang”) w serialu platformy Disney+ „Star Wars: The Acolyte”.

Produkcja jest określana mianem porywającego thrillera, który przeniesie widzów do kocowej ery High Republic. Zobaczymy tam galaktykę pełną mrocznych sekretów i zagłębimy się w praktyki Ciemnej Strony Mocy.

Nie znane są dalsze szczegóły dotyczące „The Acolyte”. Nie wiemy też dokładnie jaką rolę dostał Jung-Jae, ale istnieje duże prawdopodobieństwo, że sportretuje on członka rasy Sithów. W końcu to na Ciemnej Stronie Mocy i jej ponownym wynurzeniu ma skupić się produkcja.

Scenarzystką, producentką wykonawczą oraz showrunnerką „Star Wars: The Acolyte” została Leslye Headland („Russian Doll”). Prace na planie serialu mają rozpocząć się jeszcze w tym roku.