Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stargate Origins: produkcja ruszyła, poznaliśmy też obsadę serii

20 lat temu „Stargate SG-1” zadebiutował na Showtime i przemienił pojedynczy film w niesamowitą franczyzę, na którą w ostateczności złożyły się 3 seriale. Minęło 6 lat od kiedy uniwersum w pewnym sensie się zakończyło. Ale MGM planuje na nowo powrócić do tych klimatów, powołując do życia zupełnie nowy serial, „Stargate Origins”.

Oficjalnie rozpoczęła się produkcja i ogłoszono casting. Na pokładzie jest już Ellie Gall w roli głównej, jako Catherine Langford.

Możliwość wcielenia się w tak ikoniczną postać zdarza się raz w życiu. Jestem podekscytowana tym, że stałam się częścią rodziny „Gwiezdnych Wrót” i mam nadzieję, że fani są równie mocno podekscytowani nową przygodą Catherine Langford. – mówi aktorka.

U jej boku pojawią się również Salome Azizi, Philip Alexander, Michelle Jubilee Gonzalez, Daniel Rashid, Sarah Navratil, Shvan Aladdin, Tonatiuh Elizarraraz, Derek Chariton, Justin Michael Terry i Lincoln Werner Hoppe. Szczegóły dotyczące ich ról zostaną podane niebawem

Ma to być historia o tym, jak Catherine wyrusza w nieoczekiwaną podróż, aby rozwikłać tajemnicę leżącą za Gwiezdnymi Wrotami, aby uratować Ziemię przed niewyobrażalną ciemnością. Na chwilę obecną planuje się 10 odcinków, reżyserem jest Mercedes Bryce Morgan, a nad scenariuszami pracują Mark Ilvedson i Justin Michael Terry.