Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stargirl: nowe twarze w obsadzie serialu

Do ekipy serii “Stargirl”, która zadebiutuje na DC Universe w 2019 roku, dołączyła gwiazda “Teda”, “The Happytime Murders” i “Community” – Joel McHale. Kogo zagra? Jakich jeszcze bohaterów zobaczymy w serialu?

Aktor wcieli się w postać Sylvestra Pembertona, który w komiksowym pierwowzorze podczas II wojny światowej walczył z nazistami jako Star-Spangle Kid u boku ojczyma głównej bohaterki. Później zastąpił Starmana w drużynie superbohaterów Justice Society of America.

Oprócz Sylvestra Pembertona w serialu pojawią się także Hourman i Wildcat. Wcielą się w nich odpowiednio: Lou Ferrigno Jr. (“Jak poznałem waszą matkę”) i Brian Stapf (“Wilki wojny”).

Hourman to pseudonim Rexa Tylera, uzależnionego od adrenaliny wybitnego chemika, który posiada supermoce tylko…przez 1 godzinę dziennie. Rex był jednym z założycieli stowarzyszenia Justice Society of America. Natomiast Wildcat to Ted Grant, były bokser, który został wplątany w aferę kryminalnym i tożsamość superbohatera pomaga oczyścić mu swoje imię.

Pierwszy sezon „Stargirl” ma składać się z 13 odcinków, a zajmie się nim twórca komiksowego pierwowzoru, Geoff Johns. Courtney Whitmore znana jako Stargirl (w tej roli Brec Bassinger) jest licealistką, która dołącza do Justice Society of America, by wspólnie walczyć ze złoczyńcami.

Mandatory Credit: Photo by Taylor Jewell/Invision/AP/REX/Shutterstock (9330791g)
Joel McHale
2018 Sundance Film Festival – „A Futile and Stupid Gesture” Port, Park City, USA – 22 Jan 2018

Joel McHale

Lou Ferrigno Jr.

Brian Stapf