Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stephen Amell o postaci Green Arrowa

 

Wiosną tego roku, kiedy “Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości” pojawił się w kinach, fani mogli po raz pierwszy zobaczyć członków Ligii Sprawiedliwości z rozszerzonego uniwersum DC. Ezra Miller (The Flash), Jason Momoa (Aquaman) i Ray Fisher (Cyborg) pojawili się bowiem gościnnie.

Nie wiadomo, czy rozszerzone uniwersum DC zaprezentuje nam postać Green Arrowa, ale gwiazda „Arrow”, Stephen Amell twierdzi, że nie będzie miał nikomu za złe, jeżeli w ewentualnej roli Warner Bros. obsadzi kogoś innego – pomimo, że wcielał się w postać przez 4 sezony serialu od CW.

Stephen Amell podczas Comic Conu w Salt Lake City powiedział:

Nie mam żadnych praw do Olivera Queena. Ktoś grał go przede mną, ktoś wcześniej podkładał jego głos, i ktoś zagra go po mnie. Nie wierzę, by były jakieś plany pojawienia się postaci w rozszerzonym uniwersum DC, ale zmiana obsady kompletnie by mnie nie zasmuciła.

Aktor wspomniał także o tym, że jego zdaniem nie istnieje żaden konflikt pomiędzy Warner Bros.TV i DC, na którego temat zaczęły mnożyć się rozmaite teorie:

Diane Nelson, Geoff Johns, ludzie z WB – wszyscy oni chcą tworzyć jak najlepsze produkcje specjalnie dla fanów. Diane Nelson przesłała mi bardzo elokwentnego maila, w którym wyjaśniła, dlaczego uniwersum kinowe i mały ekran powinny pozostać odrębne. Nie ma tu żadnej wojny, a zamiast niej istnieje wspólny wysiłek.

Poniżej możecie zobaczyć wideo z Comic Conu w Salt Lake City, a na nim aktorów znanych z „Arrow”: Stephena Amella i Davida Ramseya.