Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Straceni chłopcy zadebiutują w 2020 roku?

W ostatnim czasie pojawiły się informacje o opóźnieniach związanych z produkcją serialowych „Straconych chłopców”. Odcinek pilotażowy ma zostać drastycznie przerobiony. Ale producent Rob Thomas („iZombie”) sugeruje, że nie ma się czym martwić.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly Thomas wspomniał, że są już blisko wejścia w fazę produkcji, na razie co prawda stacja The CW doszlifowuje odcinek pilotażowy, a powodem ma być podobno wielka wiara w sukces dzieła i to, że chcą, aby był bardzo dopracowany. Jednak serial ma szansę trafić na ekran w następnym roku, muszą tylko załatwić „jeszcze kilka rzeczy”.

Wersja The CW „Straconych chłopców” rozwijana jest od 2016 roku, początkowo Thomas rozpisał serial w formie antologii. W pilocie mieli wystąpić Tyler Posey, Kiele Sanchez, Cheyenne Haynes i Haley Tju, jednak teraz przypuszcza się, że przy projekcie pozostali tylko Medalion Rahimi i Dakota Shapiro, wcielający się kolejno w postacie Stelli i Davida.

Thomas podkreśla, że była to dla niego wielka przygoda z „Straconymi chłopcami”, od tego jak próbował zdobyć ich dla widzów aż po kolejne szkice projektu – i zawsze pragnął, aby produkcja ujrzała światło dzienne. Wspomina, że czasem jego działania wyglądały żenująco i niemal zarzucić projekt. Początkowo miał stworzyć nowy film, potem pilot, aktualnie pilot pisze Heather Michell, showrunnerka serialu.


Źródło: ew.com