Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stranger Things 4 – dopiero w następnym roku?


Osoby oczekujące, że w tym roku zobaczą nowy sezon „Stranger Things” będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Jeden z głównym aktorów sugeruje, że prędko nie doczekają się kolejnych epizodów.

Odcinki do czwartego sezonu rozpoczęto kręcić w lutym 2020, ze względu na rozwój pandemii COVID-19 prace zostały wstrzymane, a zdjęcia wznowiono dopiero we wrześniu tego samego roku. Wówczas zaczęły ukazywać się materiały, które zapowiadały, ze serial powróci z nową treścią w 2021 roku, ale Finn Wolffhord w sesji z fanami powiedział, że ma nadzieję na to, że czwarty sezon trafi na Netflix w przyszłym roku.

W obsadzie pojawią się Finn Wolfhard, Winona Ryder, Millie Bobby Brown, David Harbour, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Natalia Dyer i Maya Thurman-Hawke. Wśród nowych twarzy znajdą się natomiast Levon Thurman-Hawke, Joseph Quinn, Robert Englund i Jamie Campbell Bower.

„Stranger Things” zostało opracowane przez braci Duffer, sięgających do popkultury lat 70. i 80., szczególnie do kina science fiction i grozy. Pierwsza seria zadebiutowała na platformie 15 lipca 2016 roku i stała się jednym z najpopularniejszych seriali na świecie oraz jedną z flagowych produkcji Netflix.