Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stranger Things pobił rekord popularności!

W raporcie dla inwestorów Netflix zaprezentował wyniki platformy. Dostrzec w nim można, że „Stranger Things” stało się obecnie najpopularniejszą produkcją dystrybutora.

Według raportu w ciągu pierwszych czterech miesięcy dystrybuowania „Stranger Things”, odcinki trzeciego sezonu zostały wyświetlone za pomocą sześćdziesięciu czterech milionów kont. Taki wynik oznacza, że seria ustanowiła rekord. Wcześniejszy rekord należał do „The Umbrella Academy”, który w tym samym czasie zobaczyło czterdzieści pięć milionów kont.

Stranger Things

Wynik wróży, że platforma nie musi obawiać się o popularność serialu w przyszłości. Wprawdzie twórcy zapowiedzieli, że nie będzie to wielosezonowa, ciągle rozwijana produkcja, ale w zapowiedziach Netfliksa znalazł się już czwarty sezon wraz z drobną wiedeo zapowiedzią.

W trzecim sezonie bohaterowie ponownie mierzyli się z Łupieżcą Umysłów. Tyle tylko, że tym razem przybrał on dość nieoczekiwaną formę. Oprócz tego grupa nastolatków borykała się z kłopotami sercowymi, a w międzyczasie zaglądała do nowo powstałego centrum handlowego.


Źródło: hollywoodreporter.com