Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Stranger Things pobiło rekord!

Najnowszy sezon “Stranger Things” przez wielu uznawany jest jako najlepszy, dobrze poprowadzony i unikający błędów poprzednich epizodów. Nic dziwnego, że pobił rekord oglądalności w tak krótkim odstępie czasu od premiery.

Według doniesień samego Netfliksa odkąd serial zadebiutował na platformie został odtworzony na niemal 41 milionach kont, z czego prawie połowa oglądnęła go w całości. Netflix niezmiernie cieszy się z tego wyniku i stwierdza, że to nowy rekord oglądalności w takim okresie.

Gwiazdami serialu są Millie Bobby Brown (Jedenastka), Noah Schnapp (Will), Charlie Heaton (Jonathan), Finn Wolfhard (Mike), Natalia Dyer (Nancy), Winona Ryder (Joyce Byers) i Joe Keery (Steve).

Premiera sezonu miała miejsce 4 lipca.

W Hawkins nastało lato, szkoła się skończyła, a w mieście otworzono nowe centrum handlowe, no i przede wszystkim ekipa z Hawkins zaczęła dorastać. Rodzą się między nimi więzi większe niż przyjacielskie i muszą nauczyć się radzić z emocjami, powoli wchodząc w dorosłość. Ale nie mogą zbyt długo zwlekać, ponieważ pojawiło się kolejne niebezpieczeństwo. Do miasta przybywają starzy wrogowie, zaś nowi atakują w najmniej spodziewanym momencie. Jedenastka z przyjaciółmi uświadamiają sobie, że zło nigdy się nie kończy, ono ewoluuje i przybiera nową postać. Jedynym rozwiązaniem jest wspólne działanie, tylko tak można przetrwać i pamiętać, że siła przyjaźni jest silniejsza od strachu.


Źródło: Netflix/Twitter