Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Supernatural – 14 sezonów na Amazon Prime Video!

To się nazywa prezent na święta! Na Amazon Prime Video wjechało, oczywiście Impalą i z rockową muzyką w tle, 14 sezonów jednego z najpopularniejszych seriali stworzonego przez Erica Kripke. “Supernatural” (“Nie z tego świata”) jest już oficjalnie dostępne w Polsce!

Serial zadebiutował w 2005 roku i obecnie na The CW jest emitowany finałowy, 15. sezon. „Supernatural” był w Polsce emitowany przez TVN, jednak tylko początkowe cztery sezony. Swego czasu fani pisali petycję do stacji o emisję piątego i kolejnych, jednak nie przyniosła ona skutku.

Teraz “Nie z tego świata” można je już obejrzeć legalnie on-line na VOD Amazonu! Jeszcze nie wszystkie odcinki mają polską wersję językową (lektora lub napisy), jednak platforma przeważnie szybko stara się nadrabiać takie zaległości.

W rolach głównych występują Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester) oraz Misha Collins (Castiel). Trzon obsady stanowią też m.in.: Jim Beaver(Bobby Singer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Samantha Smith (Mary Winchester), Mark Sheppard (Crowley) czy Mark Pellegrino (Lucyfer / Nick).

Oficjalny opis i zwiastun 1. sezonu:

Dean i Sam od dzieciństwa przygotowywani byli do misji, która stanowi sens ich życia. Jednak to już przeszłość. Teraz Sam chce studiować prawo, żyć spokojnie i normalnie. I tak się dzieje do chwili, kiedy jego starszy brat, Dean (Jensen Ackles), zjawia się z niepokojącymi wiadomościami: ich ojciec, człowiek, który od 22 lat walczył ze złem, zniknął. Aby go odszukać i pomóc ludzkości pokonać złe siły, bracia muszą ścigać to, na co on polował… a Sam będzie zmuszony powrócić do życia, które, miał nadzieję, na zawsze zostawić za sobą.

Kto zamierza przysiąść na serialowym maratonie z braćmi Winchester? 😉 

via GIPHY