Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

SyFy zamawia serial Incorporated

 

Najnowszy serial, którego producentami wykonawczymi są Ted Humphrey, Ben Affleck, Matt Damon i Jennifer Todd otrzymał zielone światło. „Incorporated” ma pojawić się już tej jesieni. Pierwszy sezon ma się składać z 13 odcinków.

Szef SyFy, Dave Howe, uważa, że thriller sci-fi bardzo dobrze się przyjmie:

Najmocniejszą stroną science fiction jest to, że to lustro naszego świata. „Incorporated” jest właśnie typem takiej inteligentnej, prowokującej serii, która zapewnia świeżość w gatunku jakim jest thriller i zmierza się z wyzwaniami dzisiejszego świata. Cieszymy się ze współpracy z zespołem takich gwiazd z Pearl Street Films, CBS Television Studios i Universal Cable Productions, aby wcielić ten projekt w życie dla widzów SyFy. – podkreślił Howe.

„Incorporated” opowiada historię Bena Larsona (Sean Teale), który stara się przeniknąć do niezwykle niebezpiecznej przyszłości, w której to korporacje mają nieskończoną moc. Larson jest młodym wynalazcą, który infiltruje świat korporacji, aby uratować ukochaną. W tym celu musi się stale maskować, aby nikt nie odkrył jego prawdziwej tożsamości. Wkrótce okazuje się, że nie jest jedyną osobą, której sekrety mogą mieć śmiertelne konsekwencje.

Wśród obsady zobaczymy również Eddie Ramosa, Dennis Haysbert i Julię Ormond. Ponizej pierwsza zapowiedź „Incorporated”.