Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Szykuje się kolejny serial Marvela w Netflix?

 

„Luke Cage” oficjalnie dołączył do rosnącego uniwersum Marvela w stacji Netflix i trzeba przyznać, że zyskał już pewną grupę fanów. Zwiastun zaprezentowany podczas Comic Con również przypadł publiczności do gustu i coraz więcej osób chce bliżej zapoznać się z tą historią. Okazuje się jednak, że pewna postać może mu ukraść show. Mowa o Misty Knight.

Podczas panelu dotyczącego serialu „Luke Cage” pojawiła się Simone Missick, wcielająca się w postać Misty Knight. Otrzymała spory aplauz, nawet większy niż Mike Colter. Jeph Loeb z Marvel TV stwierdził, że w takim razie pojawia się okazja ku temu, aby pomyśleć o nowym serialu z nią w roli głównej:

Jesteśmy szczęśliwcami pod tym względem, że nasza obsada jest tak bogata i różnorodna. Mamy oczywiście plany związane ze wszystkimi naszymi bohaterami. Wiele z nich jest jednak powiązane z tym, ile Netflix pozwoli nam zrobić. Aktualnie mamy sześć. – mówi Leob.

Oczywiście serial o Misty Knight mógłby być ciekawy, ale przecież są jeszcze kolejne sezony „Daredevila”, „Jessici Jones”, a jeszcze pozostaje kwestia „Iron Fist”, „The Defenders” czy „Punisher”. Czasami co za dużo to niezdrowo.