Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Tak ma wyglądać serialowy Brokilon?


Lauren S. Hissrich, showrunnerka serialowego “Wiedźmina”, za pomocą prywatnego Instagrama opublikowała enigmatyczne zdjęcie z planu, podpisane wyłącznie “Poniedziałek ♥️⚔️?“, co pozwala jedynie sądzić, że to plenery, które pojawią się w obrazie Netflixa. Niektórzy doszukują się w fotografii związku z książkowym opisem Brokilonu.

Obecnie wiadomo tylko, że “Wiedźmin” pojawi się na platformie Netflix przypuszczalnie w tym roku, choć pojawiają się przesłanki, że jego debiut może przesunąć się na początek przyszłego. Twórcy póki co nie palą się do tego, aby zdradzać więcej szczegółów, jedyne, co otrzymują fani to na razie tajemnicze fotografie krajobrazów czy zakulisowe zdjęcia Henry’ego Cavilla. Najwyraźniej, dopóki nie skrystalizuje się konkretniejsza data premiery, wszystko będzie trzymane w sekrecie.

Ponadto, wiadomo, że trwające (?) zdjęcia kręcone są w okolicach Budapesztu. W zaprezentowanej przez Lauren S. Hissrich fotografii wiele osób dopatruje się hermetycznego Brokilonu, siedziby driad – na co wskazywałaby nie tylko zbieżność z książkowym opisem, ale fakt umiejscowienia akcji serialu w miejscach z opowiadań Andrzeja Sapkowskiego. Trudno tylko wywnioskować, czy Brokilon pojawi się w pierwszym czy drugim sezonie – tu dobrą wskazówką byłoby zdradzenie przez twórców, czy opierają się obecnie na  “Ostatnim życzeniu”, czy adaptują wybrane utwory z obu zbiorów.

View this post on Instagram

Monday. ♥️⚔️?

A post shared by Lauren S. Hissrich | Writer (@laurenhissrich) on