Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Teaser 2 sezonu Ash kontra Martwe Zło

Starz tak mocno wierzyło w serial “Ash kontra Martwe Zło”, że postanowiło stworzyć drugi sezon jeszcze zanim odbyła się premiera pierwszego. Wprawdzie drugiej serii nie zobaczymy jeszcze przez parę miesięcy, ale pojawił się pierwszy teaser: wideo zapewnia “nie ma wnętrzności, nie ma chwały!”, ale znajdziecie w nim i to i to.

 

Pojawiło się też zdjęcie, na którym widać Bruce’a Campbella, który gra Asha, oraz Lucy Lawless w roli Ruby. W drugim sezonie Ash opuści swoje ukochane Jacksonville i wróci do rodzinnego miasteczka Elk Grove, gdzie czeka go konfrontacja z Ruby.

Ash vs Evil Dead Season 2

W obsadzie znaleźli się Bruce Campbell (Evil Dead, “Burn Notice”) w roli Asha Williamsa; Lucy Lawless (“Salem, “Spartacus”) jako Ruby; Ray Santiago („Touch”, „Meet the Fockers”) jako Pablo Simon Bolivar i Dana DeLorenzo („A Very Harold & Kumar 3D Christmas”) jako Kelly Maxwell.

W kolejnym sezonie do obsady dołączą Lee Majors („The Six Million Dollar Man”) jako ojciec Asha, Brock Williams; Ted Raimi („The Evil Dead”) w roli przyjaciela z dzieciństwa, Cheta Kaminski; oraz Michelle Hurd („Daredevil”) jako szkolna miłość Asha, Linda. Dziesięcioodcinkowy drugi sezon pojawi się w październiku.