Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Teaser sezonu 9B serialu The Walking Dead

Stacja AMC udostępniła nowy materiał zapowiadający powrót “The Walking Dead” do ramówki. W drugiej połowie sezonu możemy spodziewać się Szeptaczy. Czy zostaną ukazani podobnie jak w komiksowym pierwowzorze?

Showrunnerka produkcji, Angela Kang, wspominała już we wcześniejszych wywiadach, że sezonie 9B zobaczymy wątek Szeptaczy, którzy zadebiutowali w ostatnim odcinku emitowanym w 2018 roku. Kang podkreślała, że niektóre wątki zostaną wiernie przeniesione z kart komiksu na ekrany, ale pojawi się również wiele zmian w opowiadanej historii.

Nadal będziemy obserwować bohaterów mierzących się z wydarzeniami, które miały miejsce w ciągu ostatnich sześciu lat oraz z tym, jaki wpływ mają na ich dzisiejsze życie. Od czasu zniknięcia Ricka wielu z nich stało się obcych dla siebie nawzajem, ale pod pewnymi względami nie poznają też samych siebie. Jedno natomiast wiedzą na pewno – znów są w wielkim niebezpieczeństwie. Wkrótce zdadzą sobie sprawę, że świat nie działa tak jak im się wydawało do tej pory. Wszelkie zasady i sposoby na przeżycie, którymi wcześniej się posługiwali nie gwarantują im już bezpieczeństwa. Na ich drodze staje nowe zagrożenie. Wkrótce okaże się, że wszystko co do tej pory przeżyli, to nic w porównaniu do tego co ich czeka. Bohaterowie zaczną wszystko kwestionować, a w ich życie wedrze się niepokój i przerażenie.

„The Walking Dead” powróci na FOX już w poniedziałek 11 lutego o godz. 22:00.