Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Teaserowa zapowiedź 2. sezonu Snowpiercer

Wczoraj wyemitowano finałowy odcinek 1. sezonu serialowej odsłony „Snowpiercer”. Pod koniec pokazano też zapowiedź kolejnego sezonu, w którym jedną z głównych ról zagra…Sean Bean. Uwaga, możliwe spoilery!

Serialowa wersja post-apokaliptycznej historii pociągu „Snowpiercer” cieszy się dużą popularnością na Netflix i TNT. Showrunner Graeme Manson stworzył serial, który przyciągnął uwagę widzów i dostał zamówienie na 2. sezon.

SPOILER ALERT!

Teraz na YouTube możemy zobaczyć pierwszą zajawkę nowych odcinków, która potwierdza istnienie drugiego pociągu (Big Alice), którego władcą jest pan Wilford – w tej roli Sean Bean („Gra o tron”):

Oficjalny opis 1. sezonu serialu:

Siedem lat po tym, jak świat zamienił się w skute lodem pustkowie, ostatni pozostali przy życiu ludzie próbują przetrwać na pokładzie gigantycznego pociągu o nazwie Snowpiercer. Okrążając nieustannie świat, Snowpiercer ciągnie 1001 wagonów podzielonych na klasy: bogaci jadą z przodu, a ubodzy w ogonie. Oto opowieść o tym, co się dzieje, kiedy ciemiężeni przez całe życie ludzie postanawiają stawić opór i podnieść bunt.

W rolach głównych występują Jennifer Connelly, Daveed Diggs, Susan Park oraz Mickey Sumner. „Snowpiercer” ma powrócić „wkrótce” do ramówki TNT i Netflixa. Nowy sezon nie ma jeszcze potwierdzonej daty premiery, ale wydarzy się to najprawdopodobniej w 2021 roku.