Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Telltale pracuje nad grą na podstawie Stranger Things!

Media obiegła oficjalna informacja o nowym projekcie Telltale, który będzie adaptacją jednego z najpopularniejszych seriali platformy Netflix – „Stranger Things”. Choć o tytule nie wiadomo nic więcej, to możemy zapoznać się z kilkoma interesującymi spekulacjami. Natomiast jeszcze w tym roku na Netflix pojawi się mini-serial „Minecraft: Story Mode”!

Portal TechRadar utrzymuje, że Telltale postąpi podobnie jak wcześniej z „Grą o tron” i przedstawi graczom zupełnie nową ekipę bohaterów w świecie wykreowanym przez braci Duffer w „Stranger Things”. Niewykluczone, że w grze pojawią się także postacie z serialu. Pozostaje czekać na kolejne oficjalne zapowiedzi twórców.

Jeśli chodzi o „Minecraft: Story Mode” to będzie to 5-odcinkowa interaktywna adaptacja popularnej gry. Nie poznaliśmy szczegółów tego projektu, jednak ma on zadebiutować już na jesieni.

Platforma od dłuższego czasu systematycznie włącza do swojej oferty tzw. Interaktywne Historie, które są filmowymi odpowiednikami gier paragrafowych. Czyżby Netflix szykował się do stremowania gier? Nic nie jest wykluczone. Będziemy na bieżąco śledzić doniesienia dotyczące obydwu projektów.