Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Boys 2 – kilka ważnych szczegółów

Przez pewien czas na temat kontynuacji serialu „The Boys” była ciszach, choć wiadomo było, że powstanie. Jak się okazuje, fani nie mają się o co martwić, a orientacyjna premiera została już zaplanowana.

Innowacyjny serial o superbohaterach był pozytywnym zaskoczeniem i jedną z ciekawszych dekonstruujących konwencję produkcji ostatnich lat. Nic dziwnego, że wiele osób – szczególnie po cliffhangerze w finale sezonu – czeka na wieści o kolejnych odcinkach. Zapewne fanów ucieszy post Karla Urbana, zamieszczonego na jego instagramowym profilu, gdzie oświadczył, że zdjęcia do drugiej serii właśnie się zakończyły, zaś premiera nastąpi prawdopodobnie w połowie 2020 roku.

Fabuła serialu koncentruje się na grupie osób pokrzywdzonych przez superbohaterów, którzy postanawiają zemścić się na idealizowanych przez społeczeństwo herosach.

The Boys

Producent wykonawczy Seth Rogen wspomniał, że drugi sezon ma większy budżet i pojawią się w nim nowe postacie. Co więcej, powiedział, że producenci widzieli już pierwszy odcinek kolejnej serii i skwitował, że jest to o wiele lepsze, niż się spodziewał.

Realizacja Amazon powstała na bazie serii komiksów „The Boys” Gartha Ennisa. W Polsce poszczególne tomy ukazują się pod szyldem wydawnictwa Planeta Komiksów.

W obsadzie powrócą Karl Urban, Anthony Starr, Chace Crowford, Dominique McElligorr, Jessie Usher, Jack Quaid, Karen Fukuhara, Tomer Kapon, Nathan Mitchell i Laz Alonso. Wśród nowych twarzy pojawią się Goran Visnjic i Claudia Doumit. Eric Kripke i Evan Goldberg nadzorują z kolei opracowywanie poszczególnych odcinków.


Źródło: Karl Urban / Instagram / wegotthiscovered.com