Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Boys dostanie spin-off

Mało Wam „The Boys”? Amazon planuje rozszerzenie uniwersum o serial, w którym zobaczymy młodych herosów w super-szkółce.

Serial „The Boys” okazał się wielkim sukcesem Amazon Prime Video. Drugi sezon stał się najchętniej oglądanym serialem w historii platformy. Nic dziwnego, że Amazon idzie za ciosem i szykuje spin-off.

Niezatytułowany jeszcze serial miałby skupić się na początkujących, młodych superbohaterach na studiach. To właśnie na jednej z amerykańskiej uczelni młodzi herosi będą zdobywać suprbohaterskie szlify, przekraczając swoje wszelkie granice fizyczne i psychiczne. Wszystko po to, by w przyszłości mieć szansę na jak najlepsze kontrakty w największych miastach.

Amazon Prime Video już pracuje nad pierwszym odcinkiem serialu. Scenarzystą oraz showrunnerem pilota będzie Craih Rosenberg („The Boys”, „Po zachodzie słońca”). Wśród producentów znaleźli się twórcy sukcesu „The Boys” – Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, Pavun Shetty, James Weaver oraz Neal H. Moritz. Nie pojawiły się jeszcze żadne oficjalne informacje dotyczące obsady serialu.