Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Boys| Laurie Holden jako Crimson Countess

Minęła już chwila odkąd dostaliśmy materiały promujące nowy sezon „The Boys”. Teraz możemy przyjrzeć się nowej superbohaterce, która pojawi się w 3. sezonie – Karmazynowej Hrabinie.

W tej roli zobaczymy Laurie Holden („The Walking Dead”). Na oficjalnym profilu serialu w mediach społecznościowych oraz koncie Holden pojawiło się oficjalne zdjęcie prezentujące aktorkę w kostiumie Crimson Countess:

Karmazynowa Hrabina to członkini drugiej pod względem popularności super-drużyny, której dowódcą jest Soldier Boy (w tej roli pojawi się Jensen Ackles). Do tej ekipy należała też Stormfront (Aya Cash), którą już poznaliśmy w poprzednim sezonie „The Boys”. Do swoich ról powrócą gwiazdy poprzednich sezonów, czyli m.in. Karl Urban, Jack Quaid, Antony Starr i Erin Moriarty.

Serial powstaje w oparciu o bestsellerową serię komiksową autorstwa Gartha Ennisa i Daricka Robertsona. Pierwsze dwa sezony są dostęne na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Data premiery 3. sezonu nie została na razie podana.