Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The CW zamówiła pilot nowej wersji Roswell: W kręgu tajemnic

To już oficjalne! Stacja szykuje widzom powrót do miasteczka Roswell. Zielone światło na realizację dostał odcinek pilotowy serialu.

Projekt reboota powierzony został Carinie Adly MacKenzie („The Originals”). Wśród producentów show znalazł się również Kevin Kelly Brown, który pracował przy oryginalnym „Roswell: W kręgu tajemnic”, który był emitowany w latach 1999-2002.

Projekt powstaje na zlecenie Amblin Television, Bender Brown Prods i Warner Bros. TV, które wyprodukują show. Wcześniej poznaliśmy zarys fabularny serialu:

Główną bohaterką będzie młoda kobieta, córka nielegalnych imigrantów z Meksyku, która po powrocie do Roswell odkrywa szokującą tajemnicę swojej szkolnej miłości. Chłopak, w którym niegdyś się kochała, a obecnie lokalny szeryf, jest w rzeczywistości kosmitą posiadającym niesamowite moce. Kobieta nie zdradza jednak nikomu jego prawdziwej tożsamości. Niedługo później centrum rządowe zostaje zniszczone, a dwójka starych znajomych wspólnie trafi na trop intrygi, w którą są zamieszani inni kosmici. Czy uda im się utrzymać przyjaźń w obliczu strachu i brudnych zagrywek politycznych?