Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Gifted i The Walking Dead w październiku na antenie FOX

 

Stacja FOX ujawniła oficjalne daty dwóch wyczekiwanych premier: pierwszego sezonu serialu „The Gifted: Naznaczeni” oraz ósmego sezonu „i The Walking Dead”.

Premierowy sezon produkcji, która rozszerza uniwersum X-Men o serialowy spin-off – „The Gifted: Naznaczeni”, zadebiutuje na antenie FOX już 3 października (wtorek) o 21:00.

Showrunnerem „The Gifted” jest Bryan Singer, który reżyserował dwa pierwsze filmy o X-Menach. Scenariuszem zajął się Matt Nix („Burn Notice”), a producentami zostali Lauren Shuler Donner (“X-Men: Apocalypse,” “X-Men: Days of Future Past,” “The Wolverine”), Simon Kinberg (“X-Men: Apocalypse,” “X-Men: Days of Future Past”), Jeph Loeb (“Marvel’s Daredevil,” “Marvel’s Jessica Jones”) oraz Jim Chory (“Marvel’s Daredevil,” “Marvel’s Jessica Jones”)

Historia opowiedziana w „Gifted” skupi się na dwójce ludzi o imionach Reed i Kate Stewart, w których odpowiednio wcielą się Stephen Moyer i Amy Acker. Będą próbowali bronić swoje dzieci przez agencją rządową. Blair Redford zagra Sama, dowódcę mutantów żyjących w ukryciu. Wśród pozostałej obsady show znajdują się również: Jamie Chung, Emma Dumont, Sean Teale i Coby Bell.

gifted

Ekipa Ricka w świecie po zombieapokalipise, powróci w pierwszym odcinku ósmego sezonu 23 października (poniedziałek) o 22:00.

Serial opowiada o czasie następującym po pandemicznej apokalipsie, po której świat opanowały zombie. Szeryf Rick Grimes (Andrew Lincoln) podróżuje wraz z rodziną i z garstką ocalałych, w bezustannym poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Ciągła presja oraz codzienne zmagania się z zagrożeniem i śmiercią zbierają krwawe żniwo, popychając wielu ku otchłani najgłębszego ludzkiego okrucieństwa. W trakcie walki o przeżycie swojej rodziny, Rick odkrywa, że wszechogarniający strach ocalałych może być dużo bardziej niebezpieczny, niż przemierzające świat zombie.