Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Last of Us | Offerman wchodzi na boisko

Con O’Neill musiał zrezygnować z występu w aktorskim serialu „The Last of Us” dla HBO. Aktor musiał wybrać, w którym projekcie chce wziąć udział – padło na inny. Jego miejsce zajmie Nick Offerman („Fargo”), teraz on wcieli się w postać Billa.

Fabuła pierwowzoru opowiada o mężczyźnie Joelu i Ellie, dziewczynce, która jest kluczem do antidotum na zarazę, która ogarnęła świat. W apokaliptycznym świecie, podzielonym na frakcje, pełnym przemocy i niebezpieczeństw ta dwójka stara się dotrzeć do bezpiecznego miejsca. Nie wiadomo, w jakim stopniu serialu będzie opierał się na powyższej historii.

W obsadzie “The Last of Us” znaleźli się dotychczas Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Murray Bartlett (Frank), Con O’Neill (Bill),Jeffrey Pierce (Perry), Nico Parker (Sarah) i Anna Torv (Tess).

Craig Mazin pełni funkcję showrunnera i ściśle współpracuje z Neilem Druckmannem, scenarzystą i reżyserem gry. Serial wyprodukuje HBO i Sony Pictures Television we współpracy z PlayStation Productions, Word Games oraz studiem Naughty Dog.

 


Źródło: deadline.com