Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Mandalorian: znamy pełną obsadę i opis fabularny projektu!

Ujawniono pełną obsadę i oficjalny opis fabuły pierwszego aktorskiego serialu z uniwersum “Gwiezdnych Wojen”, pt. “The Mandalorian”. Natomiast Pedro Pascal podzielił się grafiką koncepcyjną autorstwa Dave’a Filoniego, na której możemy zobaczyć głównego bohatera serialu. Szczegóły w rozwinięciu.

Potwierdziły się wcześniejsze doniesienia o tym, że na ekranie zobaczymy Pedra Pascala, Ginę Carano, Wernera Herzoga oraz Nicka Nolte. Kolejnymi nazwiskami w obsadzie show są Emily Swallow („Nie z tego świata”), Omid Abtahi („Amerykańscy bogowie”), Giancarlo Esposito („Zadzwoń do Saula”) oraz Carl Weathers („Rocky”). Za realizację serii odpowiada Jon Favreau.

Serwis The Hollywood Reporter utrzymuje, że akcja “The Mandalorian” została osadzona 5 lat po wydarzeniach z „Powrotu Jedi” w miejscu znanym pod nazwą Najdalsze Obrzeże. Mieszkańcy tego terytorium niezbyt przejęli się upadkiem Imperium, podobnie jak powstałą na jego miejsce Nową Republiką. Czasy Najwyższego Porządku są jeszcze odległe – organizacja jeszcze się nie narodziła. W serii będziemy śledzić losy samotnego rewolwerowca.

Premiera “The Mandalorian” w 2019 roku na serwisie streamingowym Disneya.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#DaveFiloni original. #TheMandalorian #StarWars #JonFavreu

Post udostępniony przez Pedro Pascal (@pascalispunk)