Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Umbrella Academy – start zdjęć na planie drugiego sezonu

Ostatnio Gerard Way (autor pierwowzoru serialu) zasugerował, że pierwsze próby aktorów do drugiego sezonu trwają, ale teraz oficjalny profil poświęcony serii potwierdził, że rozpoczęto prace i, okazjonalnie, zamieścił wideo z odtwórcami głównych ról.

Jak wskazuje wieść z materiału, powróci nie tylko szóstka bohaterów, ale fizycznie u ich boku stanie także Ben, którego dotychczas widzowie mogli zobaczyć wyłącznie w postaci widzianego przez Klausa ducha.

W obsadzie serialu znaleźli się Ellen Page, Tom Hopper, Robert Sheehan, Mary J. Blige, Aidan Gallagher, Adam Godley, David Castañeda oraz Tom Hopper.

Pierwszy sezon „The Umbrella Academy” zadebiutował na Netfliksie 15 lutego 2019 i liczy dziesięć epizodów.

Opis serialu:

Tego samego dnia 1989 roku niezwiązanym ze sobą w żaden sposób kobietom rodzi się czterdzieścioro troje dzieci. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że żadna z nich nie była wcześniej w ciąży. Siedmioro dzieci adoptuje przemysłowiec-miliarder sir Reginald Hargreeve, który postanawia przygotować je do misji ocalenia świata. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem. Gdy dzieci weszły w wiek nastoletni, rodzinne więzy osłabły, a każdy z członków drużyny poszedł w swoją stronę. Teraz sześcioro ocalałych ponownie nawiązuje ze sobą kontakt na wieść o śmierci Hargreeve’a. Luther, Diego, Allison, Klaus, Vanya i Numer Pięć wspólnie próbują rozwikłać tajemnicę śmierci swojego ojca. Ze względu na dzielące ich różnice osobowościowe i mocno odmienne umiejętności, a także mroczne widmo globalnej apokalipsy, członkowie rodziny znów zaczną się jednak od siebie oddalać.


Źródło: Umbrella Academy/Twitter