Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

The Walking Dead zmienia czołówkę w 9. sezonie

 

Twórcy serialu zdecydowali się odmienić opening nadchodzącego sezonu. Zobaczcie jak będzie wyglądać sekwencja otwierająca 9. serię.

THE WALKING DEAD, sezon 9
The Walking Dead, season 9
(16 odcinków po 60 minut)
PREMIERA: PONIEDZIAŁEK 8 PAŹDZIERNIKA O GODZ. 22:00
Emisja w poniedziałki o godz. 22:00 (1 odcinek)

A tak będzie wyglądać nowa czołówka serialu:

 

Życie w świecie, w którym losy ludzkiej cywilizacji wiszą na włosku to perspektywa, która mrozi krew w żyłach. Będziemy mogli przekonać się o tym już niedługo wraz z premierą długo wyczekiwanego, 9. sezonu The Walking Dead!

W ostatnim sezonie byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem i Neganem, w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. Nie była to dla niego łatwa decyzja, ale chciał w ten sposób oddać cześć swojemu nieżyjącemu synowi Carlowi, który nie pochwalał tego typu rozwiązań. Nie wszyscy byli przekonani, że był to dobry ruch i wielu ta decyzja się nie spodobała, a nawet część sprzymierzeńców zapowiedziała chęć odwrócenia się od Ricka. Co czeka nas w nowym sezonie produkcji?

W pierwszym odcinku spotkamy bohaterów półtora roku po zakończeniu wojny ze Zbawcami. To czas względnego spokoju pomiędzy grupami, które nadal pod przywództwem Ricka, współpracują ze sobą, próbując odbudować cywilizację. Jednak sielanka nie może trwać zbyt długo. Brakuje paliwa, amunicji, a świat, który znali szybko się zmienia i tam gdzie zniszczeniu ulegnie dzieło człowieka, wkraczać będą siły natury.

Czy ludzka cywilizacja w czasach apokalipsy zombie ma jeszcze szanse na przetrwanie? Tego dowiemy się już 8 października o godz. 22:00 tylko na kanale FOX! Jednak stacja ma niespodziankę dla wszystkich nocnych marków! Wszystkie odcinki będzie można oglądać już pół godziny po amerykańskiej premierze, czyli o godz. 3:30 w nocy!

Źródło: informacja prasowa