Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

To nie koniec historii Ricka Grimesa?

UWAGA, możliwe spoilery! Stacja AMC zaskakuje! Wyczekiwany przez fanów “Żywych trupów” odcinek zatytułowany “What Comes After” za nami. Był to ostatni epizod, w którym pojawił się Andrew Lincoln. Jednak to nie koniec przygody aktora z “The Walking Dead”. Lincoln wystąpi w szeregu filmów z tego uniwersum!

UWAGA, poniżej spoilery!

Śmierć Ricka, choć nieunikniona, to jednak twórcy serialu postanowili w ciekawy sposób “oszczędzić” postać. Rick został uratowany i odleciał na pokładzie helikoptera.

Była to przemyślana decyzja ze strony AMC, które szykuje dla fanów nowy projekt: cykl filmów “kontynuujących historię Ricka Grimesa”! Andrew Lincoln zagra w conajmniej trzech pełnometrażowych produkcjach. Ich scenariusz przygotuje sam Scott M. Gimple, a filmy mają ukazać całkiem nowy zakątek tego świata “Żywych trupów”. Prace nad pierwszą produkcją ruszą już w 2019 roku.

Jeśli zaś chodzi o główną serię – „The Walking Dead”, to nowe, kilkuletnie kontrakty z AMC podpisali Norman Reedus (Daryl) i Melissa McBride (Carol). Wraz z nowymi umowami, aktorzy wynegocjowali znaczne podwyżki. Z doniesień medialnych wynika, że Reedus i McBride nie tylko zostaną gwiazdami serialu, ale mogą wystąpić także w potencjalnych spin-offach, filmach lub grach z uniwersum.

 TWD 1

 

TWD 2