Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Transformers jako serial dla dorosłej widowni – zobaczcie pierwsze zdjęcia!

Oprócz filmowego uniwersum „Transformers”, którego najnowszą część „Transformers: The Last Knight” kręci Michael Bay, powstanie także serial animowany dla dorosłych widzów. Pracują nad nim twórcy z Hasbro i studia Machinima.

Zgodnie z zeszłorocznymi zapowiedziami, studia rozpoczęły prace nad projektem animowanej serii o Autobotach i Deceptikonach. Jego tytuł to „Transformers: Combiner Wars”, a całość ma być wzorowana na kreskówce z lat 80-tych.

W „Transformers: Combiner Wars” zobaczymy zupełnie nowych bohaterów i historie, które rozbudują istniejące uniwersum. Nie zabraknie oczywiście znanych postaci, które już pojawiały się w opowieściach o Autobotach i Deceptikonach, jak np. Devastator czy Superion. Całość projektu opierać się będzie o postacie znane ze świata zabawek Hasbro i zostanie utrzymana w tonie charakterystycznym dla animacji Machinimy – mnóstwo akcji i dużo humoru.

„Transformers: Combiner Wars” zadebiutuje w sierpniu na platformie go90, jednak już od dziś, 28 czerwca, w sieci (m.in. na YouTubie, Facebooku i właśnie go90), pojawiać się będą kilkuminutowe odcinki wprowadzające fanów w nową serię Transformers. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia promocyjne serialu.

transformers combiner wars

 

transformers combiner wars image windblade

 

transformers combiner wars maxima

 

transformers combiner wars mensaor

 

transformers combiner wars starscream

 

transformers combiner wars windblade

Źródło: collider.com