Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Travelers – nowy serial od Netflixa

Netflix planuje kolejny serial sci-fi o podróżach w czasie, którego tytuł brzmi „Travelers” („Podróżnicy”). Producentem jest Brad Wright znany ze „Stargate SG-1”. Serial skupia się na grupie podróżników, którzy udają się w przeszłość i próbują zapobiec przerażającej przyszłości. To coś w stylu spotkania „Quantum Leap” i „12 Monkeys”.

Oto oficjalny zarys fabuły:

Setki lat od dnia dzisiejszego, ostatni żyjący ludzie odkrywają znaczenie cofania się w czasie, dokładnie do świata ludzi żyjących w XXI wieku. Ci „podróżnicy” przyjmują życia pozornie przypadkowych ludzi, ale tak naprawdę razem wykonują tajemną misję, aby uratować ludzkość przed straszną przyszłością. Uzbrojeni tylko w swoją znajomość historii i archiwa z profili społecznościowych, podróżnicy odkrywają, że życie i relacje XXI wieku są dla nich tak samo wielkim wyzwaniem, jak i ich misja.

Wśród obsady pojawia się Eric McCormack w roli Granta MacLarena, agenta specjalnego FBI; Mackenzie Porter w roli Marcy, młodej, niepełnosprawnej intelektualnie kobiety; Patrick Gilmore w roli Davida, pracownika socjalnego, który opiekuje się Marcy; Jared Paul Abrahamson w roli licealisty Trevora; Nesta Marlee Cooper jako Carly, samotna matka w toksycznym związku oraz Reilly Dolman jako Philip, uzależniony od heroiny student.

Produkcja właśnie startuje, a serial ma się pojawić jeszcze w tym roku.