Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Tropiciele zawitają na antenę TNT

Już za dwa tygodnie do ramówki TNT powróci serial komediowo-kryminalny „Tropiciele” („Search Party”). Zanim zobaczymy nowe odcinki, to już teraz możemy przypomnieć sobie co się działo w pierwszym sezonie. Serial jest dostępny na platformach VoD.

 

Pierwszy sezon „Tropicieli ” możecie obejrzeć na serwisach streamingowych IPLA, Orange, Cyfrowy Polsat GO, UPC NA ŻĄDANIE i PLAY NOW. Oficjalny opis i zwiastun drugiego sezonu serialu znajdziecie poniżej:

“Tropiciele” to serial komediowy z wątkiem kryminalnym, przedstawiający życie zagubionych dwudziestolatków. Dory prowadzi bardzo nieciekawe życie w Nowym Jorku. Praca asystentki w biurze milionerki i średnio udany związek już dawno nie przynoszą jej satysfakcji. Gdy dowiaduje się o zaginięciu swojej koleżanki z college’u – Chantal – chce pomóc w jej odnalezieniu. Choć nigdy nie była blisko związana z poszukiwaną, sprawa staje się dla niej priorytetowa. Dory postanowi zaangażować w poszukiwania swojego chłopaka Drake’a oraz parę przyjaciół Elliott’a i Portię. Rozwiązanie zagadki zaginięcia Chantal niejednokrotnie zmusi bohaterów do przekroczenia granic moralności. Chcąc odnaleźć dziewczynę, przyjaciele będą musieli bardzo dokładnie poznać jej prywatne życie i ekscentrycznych znajomych. W rolach głównych Alia Shawkat, John Reynolds i John Early.