Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Trwają rozmowy na temat kolejnego sezonu Z Archiwum X

Dyrektor Generalny Fox – Dana Walden i prezes Fox Broadcasting Company Entertainment David Madden spotkali się wczoraj z Television Critics Association by porozmawiać o sukcesie nowego “Z Archiwum X” i możliwych planach na przyszłość studia.

Oczywiście bylibyśmy zachwyceni mogąc stworzyć kolejny sezon. – powiedział Madden – Trwają zaawansowane dyskusje z kierownictwem studia. Ciężko wbić się w ramówki, ale równie ciężko pracujemy nad tym, by tego dokonać. Sądzę, że 6 stworzonych przez nas epizodów jest na wysokim poziomie.

Po panelu, Walden opowiedziała nieco więcej na temat swoich planów dotyczących “Z Archiwum X”:

Przede wszystkim chcemy stworzyć więcej odcinków. – mówiła – Mieliśmy spore ograniczenia, spowodowane grafikami Davida[Duchovny’ego] i Gillian [Anderson], a także Chrisa [Cartera]. Gillian mieszka w Anglii, David w Nowym Jorku, a serial kręcimy w Vancouver. Chris mieszka na północy, więc pozostawało zgrać ich wszystkich w czasie. Teraz mamy trochę więcej możliwości planowania i trwają konwersacje na temat tego, żebyśmy potencjalnie stworzyli więcej. Nie mogę liczyć na to, że powstałby cały sezon “Archiwum”, ale byłabym bardzo zadowolona, jeżeli mogli byśmy stworzyć 8 do 10 epizodów. – podkreśliła Walden.