Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

TUDUM | Netflix prezentuje nowe fotosy z Cowboy Bebop

W ślad za czołówką „Cowboy Bebop” Netflix pokazał kilka nowych fotografii bohaterów serialu.

Na zdjęciach widzimy część obsady „Cowboy Bebop” Tamara Tunie jako Ana, Mason Alexander Park jako Gren, Alex Hassell jako Vicious oraz Elena Satine jako Julia.

„Cowboy Bebop” to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy próbują uciec przed swoją historią. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, ale barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem: własną przeszłością.

Producentami wykonawczymi opartego na popularnym anime serialu „Cowboy Bebop” są André Nemec, który jest też jego showrunnerem, Jeff Pinkner, Josh Appelbaum i Scott Rosenberg z Midnight Radio, Marty Adelstein i Becky Clements z Tomorrow Studios, Makoto Asanuma, Shin Sasaki i Masayuki Ozaki z Sunrise Inc., Tim Coddington, Tetsu Fujimura, Michael Katleman, Matthew Weinberg i Christopher Yost. Udział w realizacji aktorskiej wersji serialu biorą również Shinichirō Watanabe, reżyser oryginalnego anime, który tym razem występuje w roli konsultanta, oraz Yoko Kanno, który skomponował muzykę do obydwu wersji. W serialu występują także Alex Hassell i Elena Satine.

„Cowboy Bebop” zadebiutuje w ofercie Netflix już 19 listopada 2021.