Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Twisted Metal | Anthony Mackie gwiazdą serialu!

Anthony Mackie, którego ostatnio mogliśmy podziwiać w “Falcon i Zimowy Żołnierz”, dostał kolejną ciekawą serialowa rolę. Wystąpi w roli głównej w zapowiedzianej przez Sony Pictures Television i PlayStation Productions adaptacji gry „Twisted Metal”.

„Twisted Metal” zadebiutowała na PlayStation w 1995 roku. Gra skupiała się na przygodach uzbrojonych aut oraz ich psychopatycznych kierowców. Doczekała się czterech odsłon i kilku spin-offów. W ostatnią grę z cyklu mogliśmy zagrać 9 lat temu.

Scenarzystą serialu został Michael Jonathan Smith („Cobra Kai”), a jednym z producentów wykonawczych został Will Arnett (producent „BoJackHorseman”). Pomysł na ekranizację gry podsunęli twórcom Paul Wernick i Rhett Reese, odpowiedzialni za „Deadpoola”, którzy również są zaangażowani w projekt jako producenci. Serial „Twisted Metal” jest określany jako komedia akcji.

Aktorski serial „Twisted Metal” będzie śledzić losy wygadanego wyrzutka, outsidera (w tej roli Anthony Mackie), który przemierza postapokaliptyczne pustkowia wraz ze skorym do strzelanin złodziejem samochodów. Jednym z czarnych charakterów, jaki pojawi się na ich drodze będzie SweetTooth, klaun jeżdżący furgonetką z lodami, którego fani pierwowzoru doskonale znają.

Projekt nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.