Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Ujawniono tytuł i logo nowej odsłony Voltrona

W zeszłym miesiącu DreamWorks Animation i Netflix poinformowały, że nawiązały współpracę nad projektem nowej wersji kultowego serialu z lat 80-tych: „Voltron – obrońca wszechświata”. Teraz zaprezentowano logo i oficjalny tytuł odnowionej serii.

Choć o szczegółach fabularnych projektu nic nie wiadomo, to poznaliśmy tytuł serii, który brzmi „Voltron: Legendary Defender”. Nie znamy również nazwisk osób, które włączyły się w prace nad tym projektem.

Pierwowzór z 1984 roku wyprodukowało studio Toei Animation, a serial był wówczas japońsko-amerykańską koprodukcją. Akcja oryginału toczyła się w odległej przyszłości na planecie Arus. Świat został zaatakowany przez wojska złego króla Zarkona. By ocalić królestwa Arus, władczyni – księżniczka Allura, musiała wskrzesić potężnego Voltrona. W Polsce serial „Voltron – obrońca wszechświata” był emitowany m.in. przez Polsat i Tele 5.

Poniżej prezentujemy Wam oficjalny plakat produkcji „Voltron: Legendary Defender” od DreamWorks Animation i Netflix. Jak na razie nie znamy choćby przybliżonej daty premiery serialu.

 netflix voltron series