Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Vixen dołączy do Legend

W drugim sezonie serialu „DC’s Legends of Tomorrow” Vixen pojawi się jako regularna bohaterka. W tej roli zobaczymy zupełnie nową aktorkę.

Postać Vixen pojawiła się już w serialu „Arrow”, a teraz poinformowano, że zagości na dłużej w „DC’s Legends of Tomorrow”. W „Arrow” tę postać grała Megalyn E.K., jednak w „Legends of Tomorrow” zobaczymy zupełnie nową aktorkę w tej roli. Megalyn E.K. jest obecnie zajęta innymi projektami i nie wróci do Vixen.

Vixen jest superbohaterką pochodzącą z Afryki i ma umiejętność naśladowania oraz przejmowania mocy dowolnego zwierzęcia.

„DC’s Legends of Tomorrow” jest spin-offem dwóch innych produkcji serialowych z uniwersum DC: „Arrow” i „The Flash”.

W „Legends of Tomorrow” podróżujący w czasie Rip Hunter (Arthur Darvill) odkrywa, że w przyszłości świat będzie musiał zmierzyć się z potężnymi siłami, które zechcą zniszczyć ludzkość. Przerażony wizją katastrofy postanawia zebrać drużynę składającą się zarówno ze złoczyńców jak i superbohaterów, by wspólnie stawić czoła niebezpieczeństwu.

W obsadzie zagrają m.in.: Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Caity Lotz, Ciara Renée, Franz Drameh, Dominic Purcell oraz Wentworth Miller.