Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

W 3 sezonie Fargo wystąpi Ewan McGregor!

Aktor zagra główną rolę w kolejnej odsłonie serialu dramatycznego „Fargo”. Zobaczymy go w podwójnej roli, zagra on bowiem dwóch braci: Emmita i Raya Stussych.

„Fargo” to dramatyczny amerykański serial telewizyjny wyprodukowany przez 26 Keys Productions, The Littlefield Company, FX Productions oraz MGM Television. Pomysłodawcą jest Noah Hawley, który napisał scenariusz. Produkcja została zainspirowana słynnym filmem braci Coen pod tym samym tytułem.

Gwiazdami pierwszego sezonu byli m.in. Billy Bob Thornton i Martin Freeman, a drugim w obsadzie pojawiła się Kirsten Dunst. Natomiast w trzeciej odsłonie mini-serii zobaczymy Ewana McGregora („Gwiezdne Wojny: Mrozne widmo”, „Trainspotting”, „Bezwstydny Mortdecai”).

Akcja 3 sezonu będzie rozgrywać się cztery lata po wydarzeniach z sezonu pierwszego, a jeśli wierzyć plotkom, niektórzy aktorzy z wcześniejszej obsady powrócą! Nie wiadomo jednak o kogo dokładnie chodzi.

Podwójna rola Ewana McGregora jako bliźniacy Emmit i Ray Stussy, będzie głównym wątkiem nadchodzącego sezonu „Fargo”. Emmit to przystojny i bogaty potentat nieruchomości, który sukces zawdzięcza jedynie swojej ciężkiej pracy. Natomiast Ray to zgorzkniały, niestroniący od używek kurator sądowy, który o swoje niepowodzenia życiowe obwinia brata.

Zdjęcia do 3 sezonu rozpoczną się jeszcze w tym roku, a nowe epizody zobaczymy na antenie FX w 2017 roku.