Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

W 300 odcinku Supernatural gościnnie powróci ważna postać

W jubileuszowym 300. odcinku serialu „Nie z tego świata” z gościnną rolą powróci nikt inny, jak John Winchester, czyli Jeffrey Dean Morgan! Gotowi na polowanie?

Trwa emisja 14. sezonu „Nie z tego świata” („Supernatural”), którego gwiazdami są Jared Padalecki (Sam Winchester) i Jensen Ackles (Dean Winchester). Jak właśnie oficjalnie ogłosili twórcy, w 300. odcinku serialu w obsadzie powróci Jeffrey Dean Morgan!

To aktor, którego fanom serii nie trzeba przedstawiać. Jednak gwoli przypomnienia: Jeffrey Dean Morgan, wcielający się w postać ojca głównych bohaterów, Johna Winchestera, pożegnał się z serialem w 2007 roku. Specjalnie na potrzeby okrągłego 300 odcinka, powróci do swojej roli! Obecnie w Vancouver trwają prace na planie tego jubileuszowego epizodu, zatytułowanego „Lebanon”.

Jak na razie szczegóły fabularne tego odcinka są trzymane w tajemnicy. Jeden z showrunnerów „Supernatural”, Andrew Dabb, podgrzewa atmosferę zdradzając, że postać Johna Winchestera nie będzie jedynym znajomym bohaterem, który powróci zobaczymy w „Lebanon”. Premiera epizodu została zaplanowana na 7 lutego 2019 roku.