Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wayward Pines z nową zapowiedzią!

 

Już niebawem zawita do nas drugi sezon „Wayward Pines” i tym razem inny człowiek znajdzie się w sytuacji, gdzie jedynym pragnieniem będzie powrót do domu. Wydaje się, że będzie nieco przypominać sezon pierwszy, ale nowa sytuacja i nowa obsada powinny stanowić pewien powiew świeżości.

Producentem wykonawczym jest M. Night Shyamalan, a w nowy skład wchodzą: Jason Patric, Djimon Jounsou i Hope Davis. Jednak nie jest powiedziane, że nie powrócą też Carla Gugino, Melissa Leo i Terrence Howard.

Drugi sezon składać się będzie z 10 odcinków, a akcja rozgrywa się chwilę po wydarzeniach z pierwszego sezonu, kiedy mieszkańcy Wayward Pines walczą przeciwko Pierwszej Generacji. Doktor Theo Yedlin (Jason Patric) – nowy mieszkaniec Wayward Pines – budzi się z letargu i trafia w sam środek tego buntu. Ma zamiar zrozumieć, czym jest Wayward Pines i pomóc zagrożonej rasie ludzkiej. CJ Mitchum (Djimon Jounsou), oryginalny mieszkaniec Wayward Pines i historyk posiadający ogromną wiedzę na jego temat jest jedyną osobą, która może doprowadzić do powstania mostu pomiędzy światem Wayward Pines a tym, który niegdyś zamieszkiwali ludzie. Megan Fisher (Hope Davis) prowadzi badania naukowe na Abbies, pozostaje głęboko zaangażowana w rozwój serc i umysłów przyszłej ludzkości – Pierwszej Generacji.

Premiera już 25 maja!

 

Wayward Pines plkat