Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmin – główny zwiastun

W związku z trwającym Lucca Comics & Games Netflix opublikował główny zwiastun serialu “Wiedźmin”. Produkcja jest adaptacją prozy Andrzeja Sapkowskiego.

Opis Netfliksa:

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Showrunnerką „Wiedźmina” jest Lauren S. Hissrich, a w serialu zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), Anyę Chalotrę (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Millie Brady (Renfri), Larsa Mikkelsena (Stregobor), MyAnnę Buring (Tissaia), Annę Shaffer (Triss), Adama Levy’ego (Myszowór) czy Mimi Ndiveni (Fringilla).

Oficjalnie odcinki będą miały premierą na gali 16 grudnia w Londynie, zaś 20 grudnia mają pojawić się na platformie Netflix.

Wiedźmin


Źródło: Netflix/YouTube