Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmin | Netflix prezentuje rozrastające się uniwersum

Platforma Netflix podczas dzisiejszego TUDUM – pierwszego światowego wydarzenia dla fanów, zaprezentowała garść wieści o swoich produkcjach. Nie mogło zabraknąć jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali – „Wiedźmina”. Dostaniemy więcej

„Wiedźmin”: przygotuj się na powrót Geralta, Yennefer i Ciri w świecie „Wiedźmina”, oglądając nie jedną, ale dwie zapowiedzi drugiego sezonu. Oprócz tego: zobacz nowe zdjęcia z nadchodzącego sezonu:

„Wiedźmin”: to jeszcze nie wszystko — Naprawdę. Dowiedz się, co jeszcze wydarzy się na Kontynencie, z tej emocjonującej zapowiedzi o uniwersum „Wiedźmina”. Obejrzyj nowy zwiastun, w którym znajdziesz jeszcze więcej materiałów z nadchodzącego drugiego sezonu:

Oficjalny opis 2. sezonu „Wiedźmina” prezentujemy poniżej:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

W rolach głównych powrócą: jako czarodziejka Yennefer – Anya Chalotra, księżniczka Ciri – Freya Allan oraz jako Wiedźmin Geralt – Henry Cavill. Lauren Schmidt Hissrich jest showrunnerką i producentką wykonawczą serialu. Producentami wykonawczymi są: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub oraz Jarosław Sawko. Reżyserami drugiego sezonu są: Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Przeklęta), Ed Bazalgette (Upadek królestwa) i Louise Hooper (Oszustka).

Światowa premiera drugiego sezonu „Wiedźmina” na Netflix odbędzie się 17 grudnia.

Dostaliśmy też zapowiedź nowego prequela serialu zatytułowanego „Wiedźmin: Rodowód krwi”. W poniższym materiale możemy zajrzeć za kulisy prequela opowiadającego o tym, jak powstał pierwszy wiedźmin i o wydarzeniach, które doprowadziły do Koniunkcji Sfer.

Źródło: informacja prasowa