Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmin – pierwsze prace nad trzecią serią!

Wprawdzie druga odsłona aktorskiego serialu trafi do widzów w grudniu, Netflix nie zamierza studzić produkcyjnego silnika jednej z najpopularniejszych produkcji na platformie.

Okazuje się, że właśnie trwają prace nad scenariuszem trzeciego sezonu. Co prawda, nie są to jeszcze oficjalne informacje Netflix, ale takie doniesienia można przeczytać w serwisie Redanian Intelligence, czyli dotychczas najpewniejszym źródłem wczesnych informacji o tym, co dzieje się na planie serialu, a także z samą produkcją.

Lauren Schmidt Hissrich jest showrunnerką i producentką wykonawczą serialu. Producentami wykonawczymi są: Lauren Schmidt Hissrich, Tomek Bagiński, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub oraz Jarosław Sawko. Reżyserami drugiego sezonu są: Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Przeklęta), Ed Bazalgette (Upadek królestwa) i Louise Hooper (Oszustka).

Opis drugiego sezonu:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.