Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiedźmińskie blizny Henry’ego Cavilla

Henry Cavill postanowił podzielić się z fanami zdjęciem charakteryzacji blizn, które są częścią wyglądu serialowego Geralta z Rivi.

Cavill dodał do fotografii żartobliwy komentarz: “Kiedy zabierasz pracę do domu”. A może to aluzja do zawodu aktora, który czasem musi przynosić ze sobą doświadczenia, pozostające i bolesne jak blizny?

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

W serialu zobaczymy m.in. Henry’ego Cavilla (Geralt), Freyę Allan (Ciri), Anyę Chalotrę (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Millie Brady (Renfri), Larsa Mikkelsena (Stregobor), MyAnnę Buring (Tissaia), Annę Shaffer (Triss), Adama Levy’ego (Myszowór) czy Mimi Ndiveni (Fringilla).