Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wielki powrót w 9. sezonie The Walking Dead (spoiler)


W mediach pojawiło się oficjalne potwierdzenie powrotu do serialu jednej z dawno nieobecnych postaci. Osobom, które unikają spoilerów radzimy nie zaglądać do rozwinięcia.

W nadchodzącym 9. sezonie hitu stacji AMC – „The Walking Dead” powróci Jon Bernthal, czyli postać Shane Walsh! Bohater pożegnał się z serialem pod koniec 2. sezonu, gdy został zabity przez Ricka (Andrew Lincoln). Możliwe więc, że twórcy ukażą nam Shane’a w jednej z retrospekcji lub halucynacji, a nie wykluczone, że zdecydują się „wskrzesić” postać jako jednego z tzw. sztywnych (zombie). Najprawdopodobniej jednak gwiazda netfliksowego „The Punisher” powróci do „The Walking Dead” jedynie z gościnnym występem.

Już wcześniej informowaliśmy, że z obsady serialu odchodzi Andrew Lincoln, gwiazda serii, związana z „The Walking Dead” od 1. sezonu. Serialowy Rick Grimes pojawi się jedynie w sześciu odcinkach w pierwszej połowy nowego sezonu i na tym zakończy swoją przygodę z „The Walking Dead”. Główną postacią serii zostanie Daryl, w którego wciela się Norman Reedus.

twd jon 2

 

twd jon