Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wielkie zamiany w 3. sezonie Westworld

Fani „Westworld” mogą przygotowywać się na radykalne posunięcia twórców w zapowiedzianej trzeciej odsłonie serii. W ostatnich wywiadach o swoich zamiarach wspomnieli Jonathan Nolan i Lisa Joy, twórcy produkcji.

Filmowcy wzięli udział w wywiadzie z dziennikarzami The Hollywood Reporter. Showrunner Westworld został zapytany o wizję nadchodzącego sezonu i zapowiedział:

Uważam, że będzie to radykalna zmiana. To, co jest zajmującego i atrakcyjnego w tych bohaterach, to fakt, że to nie są ludzie. Wielokrotnie ukazywaliśmy w serialu, że ludzie są otoczeni tymi samymi pętlami co hosty, a niekiedy otacza ich jeszcze więcej zależności. Nie możesz oczekiwać, że ludzcy bohaterowie przetrwają opowieść, którą prezentujemy. Hosty posiadają zupełnie odmienna wersję moralności i perspektywy. Myślę, że najbardziej jasne jest to w przypadku Dolores – ona posiada wizje i wyznaczone cele, które są egzystencjalne. A na to potrzeba czasu. I właśnie to jest fascynujący poziom historii, w którą należy się zaangażować. – podkreślił Nolan.