Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiemy kiedy rozpoczną się prace nad 3 sezonem Stranger Things

Wszyscy z niecierpliwością wyglądamy trzeciego sezonu „Stranger Things” od Netflixa, a w mediach pojawiły się informacje dotyczące terminu powrotu ekipy na plan. Zdjęcia do nowego 8-odcinkowego sezonu rozpoczną się w kwietniu w Atlancie.

W obsadzie trzeciego sezonu „Stranger Things” powrócą gwiazdy show: Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Winona Ryder, David Harbour, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Noah Schnapp, Cara Buono, Sadie Sink oraz Dacre Montgomery.

O fabule nowego sezonu wiemy w sumie niewiele. Twórcy serialu, Matt i Ross Dufferowie wraz z Shawnem Levy zdradzili, że na bohaterów będą czyhać nowe siły zła, a Will Byers (Noah Schnapp) nie będzie już skupiał uwagi wszystkich nadprzyrodzonych mocy.

Twórcy jednak już dokładnie wiedzą, jak potoczą się losy poszczególnych bohaterów. Z dobrych wieści, jakimi podzielił się Shawn Levy, warto odnotować, że ponownie zobaczymy na ekranach mistrzowski duet Dustin-Steven (Gaten Matarazzo i Joe Keery). Ich relacja zostanie rozwinięta, zobaczymy głębsze porozumienie między tymi bohaterami: – Chcę, by było widać, że znają się już od roku, że są niczym bracia. – podkreślał we wcześniejszych wywiadach Levy.

Netflix nie zdradził choćby przybliżonej daty premiery trzeciego sezonu, jednak mamy nadzieję, że do Hawkins powrócimy jeszcze w tym roku.