Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiemy kiedy wystartują prace nad 3. sezonem Mandaloriana

Poznaliśmy nieoficjalną datę powrotu na plan zdjęciowy ekipy „The Mandalorian”. Produkcja 3. sezonu hitu Dinsey+ rozpocznie się nieco wcześniej niż zakładano!


Finał 2. sezonu „The Mandalorian” wyemitowany został 18 grudnia 2020 roku. Wówczas pojawiły się informacje, że nowe odcinki zobaczymy nie wcześniej niż w 2022 roku. Teraz jednak okazało się, że nie będziemy czekać tak długo na powrót Mando i Grogu!

Serwis Illuminerdi zaprezentował listę produkcji od Film and Television Industry Alliance, które podało, że prace nad 3. sezonem przygód Mandaloriana mają rozpocząć się 5 kwietnia 2021 roku. Jeśli produkcja pójdzie sprawnie i bez większych opóźnień, to nowe odcinki zobaczymy na początku przyszłego roku (a nie pod koniec, jak pierwotnie zakładano).

Wcześniej, bo w grudniu 2021 roku, na platformie Disney+ mamy zobaczyć oficjalny spin-off „The Mandalorian” – serial „Księga Boby Fetta”. Jednym z producentów serialu został Robert Rodriguez, a producentami wykonawczymi zostali Jon Favreau, Dave Filoni. W głównych rolach pojawią się Temuera Morrison (Boba Fett) i Ming-Na Wen (Fennec Shand).