Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiemy kto zagra Barbarę Gordon w Titans

Trwają prace nad 3. sezonem serialu „Titans” , a dziś poznaliśmy aktorkę, która sportretuje postać Barbary Gordon. Rolę dostała Savannah Welch, którą znamy z m.in. „Six” czy „Boyhood”.

Informację o angażu Welch podał serwis Variety. Aktorka sportretuje w serialu Barbarę Gordon, znaną jako Batgirl i Wyrocznia. W „Titans” pojawi się właśnie jako Wyrocznia, czyli już po tym, jak postrzelona przez Jokera ląduje na wózku inwalidzkim. Gdy Dick Grayson (Brenton Thwaites) powraca do Gotham, Barbara ponownie wdaje się z nim w romans i jednocześnie rozpoczynają współpracę w walce z przestępczością.

Savannah Welch

W nadchodzącym 3. sezonie głównym antagonistą będzie Jason Todd, który stanie się Red Hoodem i postanowi zniszczyć dawną ekipę. W drugiej połowie sezonu superbohaterowie zmierzą się z Blackfire, siostrą Starfire.

Gwiazdami „Titans” są Brenton Thwaites (Dick Grayson/Robin), Anna Diop (Koriand’r/Starfire), Ryan Potter (Gar Logan/Beast Boy), Curran Walters (Jason Todd/Robin), Teagan Croft (Rachel Roth/Raven), Minka Kelly (Dawn Granger/Dove), Alan Ritchson (Hank Hall/Hawk), Joshua Orpin (Conner Kent/Superboy) oraz Iain Glen (Bruce Wayne).