Kawerna – fantastyka, książki fantastyczne, fantasy
MEDIA
Kategorie: Seriale

Wiemy kto zagra Black Bolta w The Inhumans

Tydzień po ogłoszeniu, że w postać Maximusa Szalonego, młodszego brata Black Bolta, wcieli się Iwan Rheon, poznaliśmy odtwórcę roli przywódcy tytułowej grupy Inhumans. Zagra go Anson Mount.

Marvel zdecydował się osadzić w roli Blackagara Boltagona aka Black Bolta, Ansona Mounta, znanego z serialu „Hell on Wheels” czy produkcji takich jak „Pan Idealny”, „Non-Stop” czy „Protektor”. Black Bolt jest przywódcą Inhumans, a jego bronią jest głos, dlatego bohater niemal przez cały czas milczy. Potęga jego głosu jest ogromna: szept zrówna z ziemią budynek, a krzyk może wyzwolić niszczycielską falę, zdolną zniszczyć całą planetę. Tak o wyborze Mounta wypowiedział się Scott Buck, showrunner i producent wykonawczy serialu:

Black Bolt to bohater niezwykle złożony, który musi wyrazić wiele bez użycia choćby jednego słowa. Jestem niezwykle podekscytowany faktem, że będziemy współpracować z Ansonem.

Mount Anson

Pierwszy sezon „The Inhumans” będzie liczyć osiem odcinków, a pierwsze dwa epizody zadebiutują w kinach już 1 września tego roku, gdzie będą wyświetlane przez około 2 tygodnie. Później serial zagości na antenie ABC, a premiera telewizyjna została zapowiedziana na 26 września.